ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ 19 РОКІВ ДІЯЛЬНОСТІ
08.05.2024
Днями громадська організація "ПРАВО" відсвяткувала свою 19-ту річницю діяльності, підбивши підсумки роботи за останній рік.
![](/sites/default/files/styles/compressor/4624x2604/inline-images/IMG_20240503_164455.jpg?itok=oAopMbMc)
Протягом цього періоду організація активно займалася захистом прав людини, надавала юридичну допомогу та консультації громадянам, а також проводила освітні заходи для підвищення правової обізнаності населення.
![](/sites/default/files/styles/compressor/4624x2604/inline-images/IMG_20240503_164433.jpg?itok=rJqo2_a8)
Завдяки своїй наполегливій праці та відданості справі, "ПРАВО" досягла значних успіхів у сприянні верховенству права та зміцненні демократичних цінностей в Україні.
Висловлюємо щиру подяку всім своїм партнерам, волонтерам та прихильникам за підтримку та співпрацю, і з оптимізмом дивимося у майбутнє, продовжуючи свою важливу місію.