ПЛАН ДІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ ЗАТВЕРДЖЕНО!

ПЛАН ДІЙ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ ЗАТВЕРДЖЕНО!
29.04.2019
Вінницька обласна державна адміністрація затвердила План дій з реалізації концепції розвитку е-демократії Вінницької області на 2019-2020 роки.

Це середньострокове планування заходів, що стосуються запровадження та популяризації інструментів та сервісів е-демократії.Концепцію було розроблено громадською організацією «ПРАВО» за підтримки швейцарсько-української програми EGAP та у співпраці з Вінницькою ОДА.

План сконцентрований на посиленні спроможності районних центрів та сільських спільнот у питаннях, що стосуються запровадження та використання інструментів е-демократії.

У другому кварталі планується багато навчальних блоків для різних цільових аудиторій: від районних держадміністрацій, представників громадянського суспільства до органів місцевого самоврядування.

А уже третій та четвертий квартал поточного року обласна адміністрація планує присвятити дослідженню:

1) доступності офіційних ресурсів органів державної влади та місцевого самоврядування області для осіб з інвалідністю, зокрема із сенсорними порушеннями (в тому числі слуху та зору),

2) стану розвитку електронної демократії в області.

Крім того, у планах створення «пунктів доступу до інструментів електронної демократії» в сільській місцевості з використанням можливостей сільських бібліотек.

План дій буде реалізовуватися у тісній співпраці департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та районних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад обласного значення, громадських організацій та громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації.