ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА

ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА
22.11.2012
Хмільницька ОДПІ, на своїй офіційній інтернет-сторінці, розмістила інформацію, в якій говориться «…про спроби вчинення шахрайських дій та дискредитації, як окремих працівників, так і Державної податкової служби в цілому».

В матеріалі йдеться про те, що «шахраї звертаються від імені керівників структурних підрозділів податкової служби з усними чи письмовими проханнями надати матеріальну допомогу неіснуючому працівнику податкової служби „для проведення невідкладної операції” зазначаючи при цьому реквізити рахунку у банківській установі для перерахунку грошових коштів, просять від імені керівників податкової служби придбати на „кругленьку суму” ваучери для поповнення рахунку оператору мобільного зв’язку та повідомити їм коди поповнення, в телефонному режимі від імені керівників податкових органів звертаються до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням терміново позичити грошові кошти, за якими приїжджає „посередник”, агітують суб’єкта підприємницької діяльності прийняти участь у „Всеукраїнському рейтингу сумлінних платників податків” натякаючи при цьому, що розмір суми „добровільного внеску” напряму вплине на показники такого „псевдо рейтингу”.

Беруться зловмисники і „вирішити питання” щодо працевлаштування в податковій службі близьких осіб підприємців або „гарантують” за грошову винагороду протиправне сприяння підприємницькій діяльності суб’єкта господарювання з боку того чи іншого податкового органу».

В Хмільнику подейкують, що нещодавно «жертвою» такого «податкового розводу» став навіть один, досить потужний суб’єкт господарювання. До представників бізнес-структури зателефонували начебто від імені працівників податкової і попросили позичити досить кругленьку суму.

Податкова інспекція просить про всі спроби вчинення шахрайських дій негайно повідомляти на „Телефон довіри” відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Вінницькій області Управління внутрішньої безпеки ДПС України: (0432) 66-02-05.