ПОРУШЕННЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ВІННИЧЧИНИ ТАКИ БУЛИ

ПОРУШЕННЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ВІННИЧЧИНИ ТАКИ БУЛИ
14.10.2015
rvghdfpdo3gКабінет міністрів України затвердив лише 27 спроможних громад у Вінницькій області. Решта громад, а їх Перспективним планом формування громад Вінницької області передбачалося створити аж 106, не відповідають Методиці формування громад. Тобто 79 громад в Перспективному плані було сформовано з порушенням Методики.

В інформації, яку розміщено на Офіційному сайті Кабінету Міністрів України зазначається, що через недотримання вимог діючої Методики, під час розроблення перспективного плану, Вінницькій ОДА доручено продовжити роботу щодо підготовки пропозицій про внесення змін до перспективних планів формування територій громад області та винести їх на розгляд Кабінету Міністрів України.

Таким чином Кабмін підтвердив висновок експертів громадської ради при Вінницькій ОДА, які свого часу проаналізували Перспективний план і зробили висновок про масові та системні порушення Методики під час його розроблення.

Варто зазначити, що зараз громадська організація «ПРАВО» проводить громадську експертизу діяльності Вінницької ОДА, предметом якої є стан дотримання та виконання своїх повноважень Вінницькою обласною державною адміністрацією під час розробки Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.