ПРАВА ЛЮДИНИ: В «МУРАШНИКУ» ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ТРЕНІНГ
25.10.2023
Нещодавно, в гуманітарному хабі «Мурашник», відбувся тренінг «Вступ до прав людини». Участь в тренінгу взяли посадовці міської ради, місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи.
В якості тренера виступив керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Під час навчання учасники та учасниці послухали лекцію про формування філософії прав людини в різні історичні епохи, детально ознайомилися з Загальною декларацією прав людини, розібралися з національними та міжнародними механізмами захисту прав людини, а також обговорили стан дотримання прав людини в сучасній Україні.
Тренінг відбувся в рамках ініціативи регіонального координаторства, за сприяння громадської спілки «Мережа правового розвитку», членом якої є громадська організація «ПРАВО».
В якості тренера виступив керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/78b6f2b17f28f51dcd717af36e9cadbc.jpg?itok=PIOL-BES)
Під час навчання учасники та учасниці послухали лекцію про формування філософії прав людини в різні історичні епохи, детально ознайомилися з Загальною декларацією прав людини, розібралися з національними та міжнародними механізмами захисту прав людини, а також обговорили стан дотримання прав людини в сучасній Україні.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/d896b138a7d654492c0a001458234d4a.jpg?itok=T4KV1lMx)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/d2aad3bfceaeaba7a5a98500f3eada3e.jpg?itok=0r2EntgX)
Тренінг відбувся в рамках ініціативи регіонального координаторства, за сприяння громадської спілки «Мережа правового розвитку», членом якої є громадська організація «ПРАВО».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/688b50a478176c88f38cfb2eba6eb075.jpg?itok=70h1qhKf)