ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ В 2020 РОЦІ – в Хмільнику відбулося засідання «круглого столу»
13.01.2021
В Хмільнику відбулося засідання «круглого столу», під час якого було підсумовано реалізацію програми «Правоспроможна громада» в Хмільницькій громаді. Участь в засіданні взяли представники Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч та Юлія Козачок-Фесенко, начальник відділу комунікацій з громадськістю міської ради Наталія Мазур, керівник громадської організації «Туристично-оздоровча Україна» Яків Настасюк, а також експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Віталій Дорох, Володимир Плахотнюк та Тарас Носальський.
Під час зустрічі учасників було поінформовано про стан реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», про заходи, які мають бути реалізовані в рамках проекту, а також про розробку проекту програми забезпечення населення безоплатної правовою допомогою.
Окремо було обговорено тематику інформаційних матеріалів, які мають бути надруковані в рамках реалізації проекту, а також тематику навчальних блоків для громадських активістів, правових консультантів та старост Хмільницької громади.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x326/text_images/37e156fbc39edb6f144fbef960128992.jpg?itok=xjxuIOhI)
Під час зустрічі учасників було поінформовано про стан реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», про заходи, які мають бути реалізовані в рамках проекту, а також про розробку проекту програми забезпечення населення безоплатної правовою допомогою.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x326/text_images/9fb5be33ce122008507b3d5b1a8c0afe.jpg?itok=qlQBYh4v)
Окремо було обговорено тематику інформаційних матеріалів, які мають бути надруковані в рамках реалізації проекту, а також тематику навчальних блоків для громадських активістів, правових консультантів та старост Хмільницької громади.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x386/text_images/0d0eb9aed5ec735b0ad760b142861a8e.jpg?itok=478D6mbS)
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».