ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: РОБОЧА ГРУПА ВИЗНАЧИЛАСЯ З ГРОМАДАМИ, В ЯКИХ ВІДБУДУТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: РОБОЧА ГРУПА ВИЗНАЧИЛАСЯ З ГРОМАДАМИ, В ЯКИХ ВІДБУДУТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ
06.08.2020
Робоча група проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді» визначилася з громадами, в яких буде проведено інформаційні зустрічі. Мета таких зустрічей - інформування мешканців територіальної громади про можливість та механізми вирішення правових проблем.

Участь в заході взяли експерти громадської організації "ПРАВО" Віталій Дорох та Тарас Носальський, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Мазур, а також начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч.Також члени робочої групи обговорили поточний стан реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», а також домовилися про наступну зустріч, під час якої буде узгоджено конкретні дати проведення інформаційних зустрічей.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».