ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА – відбулося засідання робочої групи проекту
09.01.2020
Сьогодні відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді». Участь в засіданні взяли експерти громадської організації «ПРАВО», а також Ганна Мариніч – начальник Хмільницького бюро правової допомоги.
Під час засідання партнери обговорили заходи проекту, конкретний вклад кожного партнера в їх реалізацію, а також інші робочі моменти, зокрема, проведення офіційної презентації проекту, яка має відбутися в січні.
Проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді» спрямовано на посилення спроможності Хмільницької міської ОТГ вирішувати правові проблеми через розробку та затвердження програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, проведення інформаційних та навчальних заходів, зменшення в локальних НПА кількості факторів, які перешкоджають реалізації прав членів громади, а також започаткування діалогу, за участі всіх зацікавлених сторін.
Проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
![](/sites/default/files/styles/compressor/619x325/text_images/fba91afe9095dee3c40a45c9d656ff34.jpg?itok=uUYSmT4m)
Під час засідання партнери обговорили заходи проекту, конкретний вклад кожного партнера в їх реалізацію, а також інші робочі моменти, зокрема, проведення офіційної презентації проекту, яка має відбутися в січні.
![](/sites/default/files/styles/compressor/633x325/text_images/e3633d24e34c5d95a3fe548512a65674.jpg?itok=2-6CkbTc)
Проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді» спрямовано на посилення спроможності Хмільницької міської ОТГ вирішувати правові проблеми через розробку та затвердження програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, проведення інформаційних та навчальних заходів, зменшення в локальних НПА кількості факторів, які перешкоджають реалізації прав членів громади, а також започаткування діалогу, за участі всіх зацікавлених сторін.
Проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».