ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ПІДВИЩУВАЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ
22.11.2015
![](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/8b776af08af61017420d5254e118db83.jpg?itok=ucHQa4Y4)
![100_1530](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/8798870bdae42586b35968fad99f9831.jpg?itok=LeA4eWIg)
В якості учасників навчання виступили члени раніше сформованої групи в кількості 15 осіб, до якої увійшли вчителі сільських шкіл, сільські бібліотекарі та громадські активісти.
![100_4007](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/4a6ff9eb73f2c8db1aa1d85f4f9e942b.jpg?itok=s7NpnkTs)
Для довідки:
Навчання відбулося в рамках реалізації мікро-проекту «Правова допомога на селі: розширюємо Мережу правових консультантів» здійснюється в рамках проекту «Громадські центри юридичної та інформаційної допомоги в Україні», що реалізує Українська Гельсінська Спілка з прав людини (УГСПЛ) при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).
![100_2436](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/b045ae583b4fec91cc0e9dd5de839f40.jpg?itok=4MpF3Zkr)
Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Погляди розробників та виконавців мікро-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Української Гельсінської Спілки з прав людини та Національного фонду на підтримку демократії (NED).
![100_4010](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/eeacfabbe054f8511ee63449a408a4c6.jpg?itok=7hRcMxWe)