ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ

ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ
24.04.2015
100_1530Чергова сесія навчань для правових консультантів відбулася сьогодні в читальному залі районної бібліотеки для дорослих. Теми було обрано найактуальніші: оформлення субсидій та пільги для учасників АТО.

До участі в заході було запрошено адвоката Тараса Коваля, який детально ознайомив правових консультантів, які працюють в сільських громадах, з нововведеннями в законодавстві, що стосуються субсидій та пільг для військових.

Під час обговорення також з’ясувалось, що не всі уповноважені сільськими радами особи, які мають консультувати населення щодо оформлення субсидій, знають процедури їх оформлення і часто дезінформують громадян.

100_1545

Варто відзначити, що навчання проходило у форматі питання-відповідь. Значну увагу було приділено тематиці «АТО»: чому військові не отримують посвідчень учасників АТО, які пільги має надавати держава учасникам бойових дій, кого і за якими критеріями наразі мобілізовують, і, зрештою, які права мають мобілізовані особи.

Були конструктивні дискусії, переконливі аргументи та чіткі роз’яснення, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

100_1547

Для довідки: навчання відбулося в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який реалізовує громадська організація «ПРАВО», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».