ПРЕДСТАВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» СТАВ ЧЛЕНОМ TRANSPАRENCY INTERNATIONAL УКРАЇНА
07.07.2014
![logo_small](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/3feb2a5521eb1b641f6d92a376308a1d.jpg?itok=loKF-dKL)
Про це повідомляє офіційний сайт Transparency International Україна.
Окрім представника громадської організації «ПРАВО» до ТІ Україна також увійшли ще двоє вінничан: Юлія Грига (ГО «Філософія серця) та Анатолій Тобілко (ГО «Громадська студія».
Для довідки:
Transparency International – міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі. Заснована 1993 року у Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айгеном. Відома публікацією свого щорічного Індексу сприйняття корупції (ІСК) у країнах світу. На сьогодні має близько 100 національних осередків.