Презентація збірки + Кава-брейк = Фінішна пряма проекту «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком»
12.05.2010
![img_2343 img_2343](/sites/default/files/styles/compressor/150x150/text_images/1360c54f3ae9aa24e0d921a62163137e.jpg?itok=Wp2nG1Kh)
Захід відбудеться в рамках проекту ініціативної групи «Позитив» «Якість муніципальних послуг. Крок за кроком», що фінансується в рамках проекту Східноєвропейського демократичного центру «Зміцнення третього сектора в південній Україні», що здійснювався в Україні в партнерстві з Фондом розвитку Миколаєва та громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (США).
По завершенню заходу відбудеться смачна каво-перерва.
Запрошуємо усіх бажаючих!!!
Керівник проекту В.П. Білаш
*дата проведення презентації буде оголошена додатково