ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІДЕЮ СТВОРЕННЯ АГРАРНОГО КООПЕРАТИВУ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
27.06.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/405x507/text_images/bed91f685d3b6088ca971783116bd902.jpg?itok=ur-tXxFE)
Основною метою проекту є ознайомлення учасників АТО з міста Хмільника та Хмільницького району Вінницької області з успішними моделями соціальної адаптації та започаткування власної справи, проведення навчання та ознайомчих візитів.
Реалізація цього проекту може стати позитивним прикладом того, як можна використати земельні ділянки та забезпечити робочими місцями і стабільним заробітком учасників АТО, які тривалий час не могли визначитись зі своєю подальшою діяльністю та життям загалом.
![](/sites/default/files/styles/compressor/3364x1341/text_images/64320fb18bc478c0e312e03d397a039c.jpg?itok=fY-rQuhp)
У подальшому заплановано широке інформування про хід реалізації проекту та поширення позитивної практики на інші територіальні громади, а також низка заходів спрямованих на започаткування суспільного діалогу між владою, підприємцями та громадськістю щодо сприяння, створення та подальшого функціонування аграрного кооперативу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/2753x1801/text_images/8ebf233530e7a51c695df8362b32b699.jpg?itok=VOhUxDWi)
Проект реалізує ГО «Спілка учасників АТО м.Хмільника та Хмільницького району» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».