ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ В УМОВАХ ВІЙНИ ГОВОРИЛИ В ГУМАНІТАРНОМУ ХАБІ «МУРАШНИК»

ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ В УМОВАХ ВІЙНИ ГОВОРИЛИ В ГУМАНІТАРНОМУ ХАБІ «МУРАШНИК»
28.03.2024
У сучасному світі, де інформація летить зі швидкістю світла і може вплинути на наше життя, особливо в умовах війни, розуміння принципів інформаційної безпеки стає надзвичайно важливим. Саме тому в гуманітарному хабі «Мурашник», за сприяння громадської організації «ПРАВО», було проведено тренінг з інформаційної безпеки для активних мешканців та мешканок громади.

Цей захід мав на меті збільшити рівень знань та навичок серед учасників щодо захисту їхніх особистих даних та вміння розпізнавати потенційно небезпечні ситуації в онлайн середовищі.В якості тренерки виступила Оксана Яцюк, відома експертка з інформаційної безпеки.

Під час тренінгу учасники отримали знання про основні загрози в інтернеті, методи обману та шахрайства в онлайн просторі, а також ефективні методи захисту від дезінформації в умовах війни.

Матеріал створено за підтримки міжнародної благодійної платформи GlobalGiving, Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Зміст публікації є виключно відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО».