ПРО ІНСТРУМЕНТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ ГОВОРИЛИ В «МУРАШНИКУ»
23.11.2023
Сьогодні в гуманітарному хабі «Мурашник» відбувся тренінг «Інструменти електронної демократії». Участь в заході взяли посадові особи міської ради, а також активні мешканці громади.
Під час заходу учасники та учасниці заходу шукали відповідь на питання: «Навіщо залучати громадськість до процесів прийняття рішень?», а також обговорили існуючі форми участі громадськості в процесах прийняття рішень.
Окремо було приділено увагу інструментам електронної демократії, таким як:
Також учасникам та учасницям було презентовано можливості платформи EDEM – платформи електронної демократії.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x401/text_images/3153a3d8ec0a5f44d241dfa987731958.jpg?itok=q809ZgUd)
Під час заходу учасники та учасниці заходу шукали відповідь на питання: «Навіщо залучати громадськість до процесів прийняття рішень?», а також обговорили існуючі форми участі громадськості в процесах прийняття рішень.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x380/text_images/cb823f0583bab4d100fd52d2e15c5abd.jpg?itok=h0Ph-ch1)
Окремо було приділено увагу інструментам електронної демократії, таким як:
- Електронне звернення;
- Електронна петиція;
- Електронні консультації;
- Громадський бюджет;
- Шкільний бюджет;
- Сервіс «Відкрите місто»
Також учасникам та учасницям було презентовано можливості платформи EDEM – платформи електронної демократії.