ПРО ІНТЕГРАЦІЮ ВПО В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ – відбулося засідання «круглого столу»
12.11.2023
Чи створено в Хмільницкій громаді умови для інтеграції ВПО? Відповідь на це питання шукали учасники та учасниці «круглого столу», який відбувся в гуманітарному хабі «Мурашник».
Участь в заході взяли представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на інтеграцію ВПО, представники органів влади, а також внутрішньо переміщені особи, які проживають в нашій громаді.
Під час заходу були обговорені критерії, які можна застосувати до визначення «інтегрована особа», а також обговорено, на скільки важко в Хмільницькій громаді інтегруватися для внутрішньо переміщеної особи.
Ініціаторами проведення засідання «круглого столу» виступають редакція міськрайонної газети «Життєві обрії» та громадська організація «ПРАВО».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/c4214f929ce7dd527fbda820249df594.jpg?itok=hzLAMuLV)
Участь в заході взяли представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на інтеграцію ВПО, представники органів влади, а також внутрішньо переміщені особи, які проживають в нашій громаді.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/9b23a18a78e585b652198dd44fc8d102.jpg?itok=Qy8jihoF)
Під час заходу були обговорені критерії, які можна застосувати до визначення «інтегрована особа», а також обговорено, на скільки важко в Хмільницькій громаді інтегруватися для внутрішньо переміщеної особи.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/f4bfe2fbc1af6870453b85475ed8a769.jpg?itok=zFhpQ1xs)
Ініціаторами проведення засідання «круглого столу» виступають редакція міськрайонної газети «Життєві обрії» та громадська організація «ПРАВО».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/7fa986ea56647b5a73ef35bf65c8b193.jpg?itok=B8Fpht49)