ПРО ПОВНОВАЖЕННЯ ТА ФУНКЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ РАД ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В ХМІЛЬНИКУ
07.05.2021
В Хмільнику відбулася чергова лекція для представників громадської та молодіжної рад, посадових осіб міської ради та громадськості. Тема навчання – «Дорадчі органи міської ради: завдання та функції».
Навчальний захід провів експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Під час заходу представники консультативно-дорадчих органів дізналися про нормативно-правові засади діяльності громадських та молодіжних рад, про їх функції та повноваження, а також про налагодження комунікації між громадськими радами та органами влади при яких вони створені.
Окремо було обговорено питання формування орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в Хмільницькій міській територіальній громаді, а також участі в цьому процесі дорадчо-консультативних органів.
Варто зазначити, що такі навчання є ініціативою громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради, які відбуваються на постійній основі. Наступне навчання буде присвячене формам участі громадськості в процесах прийняття рішень органами влади.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x422/text_images/fb5fbb9422609d729ba173d1432c5f85.jpg?itok=O8ApJ_3W)
Навчальний захід провів експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/232c153f19391c9e037a07e6185c78e0.jpg?itok=G1g6gJBp)
Під час заходу представники консультативно-дорадчих органів дізналися про нормативно-правові засади діяльності громадських та молодіжних рад, про їх функції та повноваження, а також про налагодження комунікації між громадськими радами та органами влади при яких вони створені.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/1f22c2f986ca26a9c084410dd86499ea.jpg?itok=3yPE0v2y)
Окремо було обговорено питання формування орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в Хмільницькій міській територіальній громаді, а також участі в цьому процесі дорадчо-консультативних органів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x410/text_images/859c5661a1b3f73c06198b30a9e60a26.jpg?itok=m-Ntgj6o)
Варто зазначити, що такі навчання є ініціативою громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради, які відбуваються на постійній основі. Наступне навчання буде присвячене формам участі громадськості в процесах прийняття рішень органами влади.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x414/text_images/1b76dc3e1f6cbaeff2cd5ffeafcd64f5.jpg?itok=PnJR51Mk)