Пропозиції «Молодіжної Ради» враховано

Пропозиції «Молодіжної Ради» враховано
29.08.2011
Під час засідання виконавчого комітету Хмільницької міської ради, яке відбулося 18 серпня, було розглянуто пропозиції громадської організації «Молодіжна Рада», які були напрацьовані за результатами проведення громадської експертизи в сфері пасажирських перевезень в місті Хмільнику. За результатами розгляду пропозицій виконкомом було прийняте відповідне рішення, яке пропонується вашій увазі:

Р І Ш Е Н Н Я


від “18” серпня 2011року № 579Про розгляд експертних пропозицій за результатами проведення громадської експертизи діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради щодо контролю за дотриманням законодавства у сфері здійснення пасажирських перевезень на маршрутах загального користування в місті Хмільнику


 

Розглянувши експертні пропозиції Хмільницької міської молодіжної громадської організації «Молодіжна рада» за результатами проведення громадської експертизи діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради щодо контролю за дотриманням законодавства у сфері здійснення пасажирських перевезень на маршрутах загального користування в місті Хмільнику від 29.06.2011 року, відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт”, Постанов Кабінету Міністрів України № 1081 від 03.12.2008 року “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та №176 від 18.02.1997 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


В И Р І Ш И В :


1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.10.2010 року №558 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів та умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Хмільнику», виклавши п.4.16. Додатку №5 «Типовий договір на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Хмільнику» в наступній редакції:


«4.16. Забезпечити суворе дотримання водіями Перевізника ст. 40 Закону України « Про автомобільний транспорт» та пункту 147 Постанови Кабінету Міністрів від 18.02.1997 р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».


2. Створити робочу групу для дослідження та розробки дієвого механізму громадського контролю в сфері пасажирських перевезень у наступному складі:


2.1. Мазур О.М. – провідний спеціаліст сектору прогнозування та інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради.


2.2. Вознюк О.П. – член Ради Хмільницької міської молодіжної громадської організації «Молодіжна Рада» (за згодою).


2.3. Антонюк Л.П. – фізична особа – підприємець – перевізник (за згодою).


3. Робочій групі до 01.11.2011 року провести дослідження та розробити дієвий механізм громадського контролю в сфері пасажирських перевезень в місті Хмільнику. Пропозиції щодо впровадження розробленого механізму подати на розгляд виконкому міської ради.


4. Управлінню економічного розвитку та євроінтеграції міської ради (Васєнкова С.В.)


- забезпечити супровід процесу внесення відповідних змін до договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі в місті Хмільнику, передбачених п.1 цього рішення;


- організувати до 1.10.2011 року засідання «круглого столу» за участю перевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування в місті Хмільнику, представників Хмільницької міської молодіжної громадської організації «Молодіжна рада»;


- до 01.10.2011 року спільно з КП «Хмільниккомунсервіс» (Стаднік В.М.) забезпечити розміщення на кінцевих міських автобусних зупинках інформаційних трафаретів про розклад руху автобусів;


- до 01.11.2011 року спільно з ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Хмільницького району та АТІ (Остапчук С.П.) та перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі провести фізичні вимірювання руху транспортних засобів на всіх маршрутах. У разі виявлення суттєвих відмінностей від відомостей, які містяться в затверджених Паспортах маршрутів, ініціювати внесення змін до розділу «Характеристика маршруту» щодо зменшення тривалості рейсу;


- до 01.11. 2011 року провести аналіз доцільності внесення змін до розкладу руху автобусів по маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі №1 «Санаторій «Березовий гай» - «Східний ринок» та №3 «Санаторій «Березовий гай» - «Східний ринок». Результати проведеного аналізу подати на розгляд виконкому міської ради.


5. Зобов’язати перевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі, до 01.10.2011 року вжити заходів щодо виконання п.27 Постанови КМУ «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».


6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради П.О.Дреженкова.


Міський голова В.П.Грушко
А.П.Барабан

П.О.Дреженков

С.В.Васєнкова

О.М.Мазур

Н.А.Буликова