РЕДАКТОР ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО» ВВАЖАЄ, ЩО ЙОГО ВИДАННЯ ХОЧУТЬ ЗНИЩИТИ

РЕДАКТОР ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО» ВВАЖАЄ, ЩО ЙОГО ВИДАННЯ ХОЧУТЬ ЗНИЩИТИ
27.12.2012
150831_116703901728664_5096674_nТаку позицію висловив головний редактор газети «Я та МІСТО» Сергій Панаскевич в матеріалі, що було розміщено в останньому номері газети.

Зокрема він зазначив:

«ПРИХОВАНИЙ ТИСК НА НАШЕ ВИДАННЯ ПРОЯВЛЯВСЯ ВЖЕ ДОСИТЬ ДАВНО. ЗРОЗУМІВШИ, ЩО ГАЗЕТА "Я ТА МІСТО" Є ЖИТТЄЗДАТНОЮ, МАЄ ГАРНІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТА ВЕДЕ ВЛАСНУ РЕДАКЦІЙНУ ПОЛІТИКУ І ВПЛИВАТИ НА НЕЇ У НИХ НЕМАЄ ЗМОГИ, ПЕВНІ «ГРОМАДСЬКІ ДІЯЧІ», ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ТА ІНШІ «НЕДОБРОЗИЧЛИВЦІ» ЗАПУСТИЛИ ЦІЛУ СИСТЕМУ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ТА САБОТАЖУ НАШОГО ВИДАННЯ».

Також Сергій Панаскевич спробував зробити прогноз щодо подальшого розвитку подій навколо газети «Я та МІСТО»:

«ДАЛІ Я МОЖУ ПРОГНОЗУВАТИ СКЕРОВУВАННЯ ЗАЯВ ЧЕРЕЗ ПІДСТАВНИХ ОСІБ У РІЗНІ ОРГАНИ ТА СЛУЖБИ, З МЕТОЮ ДИСКРЕДИТУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЗЕТИ ТА СТВОРИТИ ПЕРЕДУМОВИ ДЛЯ ПЕРЕВІРОК, ТАКИМ ЧИНОМ ПАРАЛІЗУВАВШИ РОБОТУ НАШОЇ ГАЗЕТИ, ЗАЛИШИВШИ НА ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОЛІ ХМІЛЬНИКА ЛИШЕ ПЕРЕВІРЕНУ ГАЗЕТУ «ЖИТТЄВІ ОБРІЇ».

Нагадаємо, що на останній сесії депутати виступили з ініціативою перегляду фінансової політики міської ради щодо висвітлення діяльності органів влади Хмільника газетою «Я та МІСТО».