РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ МОДУЛЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ МОДУЛЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАНТІВ
03.08.2021
Сьогодні, 3 серпня 2021 року, розпочався другий дводенний модуль навчання для правових консультантів Хмільницької територіальної громади.

Учасниками та учасницями навчання є старости та бібліотекарі населених пунктів міської громади. Цього разу вони опановували дві теми «Благоустрій населених пунктів» та «Захист персональних даних».

Під час першого блоку експерт громадської організації «ПРАВО» ознайомив присутніх з основними засадами Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з Правилами благоустрою населених пунктів Хмільницької громади, а також з діяльністю адміністративної комісії при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради.Другий блок навчання був присвячений захисту персональних даних. Експертка громадської організації «ПРАВО» Олена Черній ознайомила вимогами Закону України «Про захист персональних даних», а також з міжнародною практикою захисту персональних даних.Навчання відбувається на виконання міської Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницької міської територіальної громади на 2021-2022 роки та в рамках проєкту «Правова допомога в Хмільницькій громаді: формуємо мережу правових консультантів», що реалізується громадською організацію «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».