ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАДАВ СВОЮ ПРОГРАМУ

ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАДАВ СВОЮ ПРОГРАМУ
02.10.2015
12036514_125736727780814_8590488893078603007_nКандидат на посаду міського голови Сергій П’ятківський надав свою програму для оприлюднення та обговорення на Громадському форумі Хмільниччини. То далі – мовою оригіналу:

Шановні земляки-хмільничани!

Ми з Вами стоїмо на порозі чергових виборів, коли багато хто зневірився у народних обранцях, у змінах життя на краще. Це цілком виправдано. Перед кожним мешканцем міста сьогодні постає питання: хто цього разу стане обранцем народу?

Я не хочу шукати винних ні в минулому, ні в сьогоденні, бо знаю, що від цього не завжди є користь. Але сьогодні настав час говорити про завтрашній день, адже лише від нас залежить, чи готові ми до змін, чи залишимо все як є: обман, непрозорість діяльності влади, прийняття рішень на користь кумів, братів, найкращих друзів, задля особистої вигоди.

Тому прошу Вас, не мовчіть там, де потрібно говорити, не будьте пасивними там, де потрібно відстоювати та захищати своє.

Я вирішив балотуватися на посаду міського голови – на найвищу, але водночас і найвідповідальнішу посаду у нашому місці. Бо вважаю, що мій життєвий та професійний досвід дозволить ефективно керувати містом, чесно служити міській громаді. Маю велику, але, переконаний, цілком реальну мету – відновити в нашому місті довіру до влади, зробити так, щоб влада працювала на тих, хто її обрав, перейшла від балаканини і окозамилювання до конкретних справ і вирішення наболілих проблем мешканців міста. Влада має служити громаді, а не громада владі.

Оцінюючи реально стан справ у місті, я прагну змін, маю свою програму, готовий брати на себе відповідальність і рахую, що, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуації в державі, нам треба рухатися вперед.

Для мене важливо, щоб кожен з нас усвідомив, незалежно від своїх політичних поглядів, життєвих переконань, що Ви, Ваша сім’я, Ваша родина є частиною громади міста, і Ви маєте право впливати на долю свого міста, змінювати його на краще.

Я не маю морального права вказувати Вам, як діяти, кого обирати, а вважаю, що найкращим порадником є совість людини, її розум і серце.

Хмільничани! Можу запевнити вас в одному – не зраджу, не підведу, працюватиму чесно і сумлінно на громаду і на Україну!

Я зі звичайної сім’ї, народився 22 травня 1971 року в м. Хмільнику Вінницької області.

У 1988 році закінчив загальноосвітню школу №2 у м. Хмільнику.

Після закінчення школи вступив у Ленінградський технологічний інститут холодильної промисловості.

Свою трудову діяльність розпочав у 1993 році на посаді заступника начальника цеху Вінницького м’ясокомбінату.

З 1994 по 2000 рік працював заготовачем Хмільницького відгодівельного радгоспу.

З 2000 по 2005 рік - приватний підприємець.

З 2005 по 2010 рік - заступник голови Хмільницької райдержадміністрації.

У 2010 році закінчив національну академію державного управління при Президентові України.

З 2010 року по сьогодні заступник Хмільницького міського голови.

Депутат Хмільницької районної ради п’ятого та шостого скликань.

Одружений. Дружина - П’ятківська Оксана Григорівна, народилась 5 травня 1978 року, домогосподарка. Син - П’ятківський Анатолій Сергійович, 1996 року народження, син - П’ятківський Микола Сергійович, 2002 року народження

Місце проживання: м. Хмільник, вул. Набережна, 31, Безпартійний. Не судимий.

Я йду на вибори з чіткою програмою розбудови міста, перетворення його на затишне, спокійне, комфортне для проживання, праці та відпочинку місто. Мої наміри прості і зрозумілі – я люблю своє місто і хочу, щоб воно процвітало.

Передвиборча програма кандидата на посаду Хмільницького міського голови

П’ятківського Сергія Анатолійовича

Основні програмні засади діяльності міської влади:

Формування міського бюджету:

Наповнення міського бюджету, збільшення його дохідної частини за рахунок ефективного використання комунального майна і землі, збільшення надходжень до бюджету від місцевих податків і зборів, залучення інвестицій.

У галузі економіки:

Підтримка місцевих товаровиробників, малого та середнього бізнесу з метою створення додаткових робочих місць.

Участь в обласних, державних та європейських програмах з метою залучення коштів для розвитку та підвищення інвестиційної привабливості міста.

Через прозорі стосунки з представниками бізнесу, усіма господарюючими суб’єктами, що працюють на території міста і району, області та держави прагну створити в місті сприятливий клімат для інвестицій, забезпечити нашому місту поступовий розвиток, зокрема, в житловому будівництві, інфраструктурі міста-курорту, знайти гідне місце місту-курорту, який являється візитною карткою Поділля як туристичного для майбутнього поповнення місцевого бюджету.

Місцеве самоврядування:

Забезпечити участь в управлінні містом усім громадянам міста, громадським організаціям та політичним партіям.

Запровадити практику звіту міського голови в трудових колективах, серед жителів міста, об’єднань власників багатоповерхових будинків. Влада повинна бути для народу, а не народ для влади!

У житлово-комунальній сфері:

Прозоре формування цін і тарифів за послуги, які надаються населенню.

Забезпечити ефективну роботу комунальних підприємств міста, придбати спеціальну техніку та механізми, що дасть змогу покращити санітарний стан міста. Обладнати місця збору сміття в контейнери (баки) в приватному секторі.

Сприяти створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та забезпечити їм фінансову підтримку.

У найкоротші терміни провести ревізію та відновлювальні роботи з покращення стану існуючих систем водовідведення дощових та ґрунтових вод, відновити та укріпити водовідвідні канави та рови на проблемних вулицях міста.

Кардинально змінити підходи в прийнятті рішень з питань благоустрою міста, ремонту доріг та тротуарів. Рішення мають прийматись не у владних кабінетах, не особисто мером, а громадою міста за підтримки депутатів міської ради.

Продовжити роботи з розширення мережі вуличного освітлення, завершити ремонт та реконструкцію семи, вже діючих, напрямків вуличного освітлення.

Вирішити питання розширення мережі дитячих дошкільних установ (садочків).

Забезпечити в місті впровадження програм енергозбереження (утеплення багатоповерхових будинків та об’єктів комунальної власності, в тому числі з залученням коштів місцевого бюджету).

Розпочати плановий благоустрій:

  • ​міського парку (освітлення, відновлення озера, облаштування фонтану, вело доріжки, спортивні та дитячі площадки);

  • ​зони відпочинку біля р. П. Буг;

  • ​центру міста, що має стати місцем відпочинку та гордістю хмільничан.


У соціальній сфері:

Відкрити в місті соціальну аптеку, соціальний магазин, соціальну перукарню, тощо.

Забезпечити в місті регулярний рух пенсійного автобуса.

Особливу увагу прагну приділити реалізації програм, спрямованих на підтримку людей соціально-незахищених груп населення: одиноких, інвалідів, дітей сиріт, напівсиріт, дітей з малозабезпечених та неблагополучних сімей, учасників та ветеранів Великої Вітчизняної війни, АТО, афганців, чорнобильців, дітей війни та репресованих.

У сфері освіти, спорту, як і в молодіжній політиці в цілому, забезпечити за всіма напрямками максимальну фінансову підтримку.

Припинити хаос і безлад у питаннях землекористування, відновити соціальну справедливість у наданні земельних ділянок, забезпечити прозорість у питаннях оренди та відчудження комунального майна, створити механізм жорсткого контролю громадськістю за формуванням та використанням місцевого бюджету.

Продовжити популяризувати Хмільник, як унікальний бальнеологічний курорт європейського значення.

Щодо духовності у нашому місті, я як людина віруюча, гарантую

доброзичливі стосунки та всебічну допомогу релігійним громадам розташованим на території міста.

Відстоювати на всіх рівнях інтереси громади міста, активно залучати до цього громадські правозахисні організації.

Створити сприятливі умови щодо діяльності та всебічної підтримки громадських організацій.

У разі обрання мене міським головою, я зобов’язуюся стояти на захисті моралі, традицій та духовності в нашому місті. Формуватиму команду шляхом діалогу з громадськістю, а за основу братиму професіоналізм, чесність, відданість громаді міста.

Я ГОТОВИЙ ВЗЯТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАШ ХМІЛЬНИК! Я ВІРЮ, ЩО ХМІЛЬНИК СТАНЕ ЗРАЗКОВИМ МІСТОМ УКРАЇНИ!

МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА МИ СТВОРИМО РАЗОМ!

З повагою кандидат на посаду міського голови Сергій П’ятківський.

МИР, ДОБРО, ДОБРОБУТ, ЗЛАГОДУ КОЖНОМУ ХМІЛЬНИЧАНИНУ!