ЩО МАЄ БУТИ ЗАМІСТЬ «ГЕОРГІЇВСЬКИХ СТРІЧОК» В ЦЕНТРІ МІСТА?

ЩО МАЄ БУТИ ЗАМІСТЬ «ГЕОРГІЇВСЬКИХ СТРІЧОК» В ЦЕНТРІ МІСТА?
14.04.2016
Depositphotos_3300394_lЧитачі Громадського форуму Хмільниччини пам’ятають історію про те, як в Хмільнику збиралися зустрічати День незалежності з Георгіївськими стрічками на сіті-лайтах в центрі міста. Хто не пам’ятає – інформацію можна знайти ТУТ.

Стрічки зняли, правда разом з портретами героїв, і так звана «Алея слави», вірніше те, що від неї залишилося, мала ось такий вигляд:Та в лютому 2016 року стало відомо, що районна рада звернулася до міського голови Сергія Редчика з пропозицією відновити «Алею слави». Зрозуміло, що, скоріш за все, вже без георгіївських стрічок, але все ж таки…

Невідомо, які конкретно дії були вчинені міським головою, але на Офіційному сайті міста з’явилося опитування, в якому пропонувалося надати відповідь на таке питання:

Чи доцільно, на Вашу думку, змінити інформаційний зміст сіті-лайтів на Алеї Героїв, де свого часу були розміщені світлини учасників Другої світової війни – уродженців Хмільницького району.

Про який саме зміст йдеться – невідомо, особливо, якщо взяти до уваги, що наразі на сіті-лайтах ніякого змісту таки немає.

Але нам таки вдалося дізнатися трішки більше, ніж говориться в офіційних джерелах: насправді зараз є принаймні 2 альтернативних думки щодо подальшого змісту сіті-лайтів.

Перша пропозиція – повернути героїв війни на своє місце.

Друга пропозиція – використати сіті-лайти для популяризації Хмільника, як туристично-привабливого міста.

З такою ініціативою виступив депутат Хмільницької міської ради пан Юрій Шевченко. Серед іншого він запропонував «наповнити їх (сіті-лайти) світлинами і описами міста-курорту, зокрема, «Семи чудес Хмільника»…».

алея героїв

Тобто зараз існує дві альтернативні думки, щодо подальшого змісту сіті-лайтів в центрі міста: повернути героїв на місце чи облаштувати ці площі інформацією про, наприклад, «Сім чудес Хмільника», що популяризуватиме наш курорт, як туристично-привабливе місто.

І потрібно обговорювати ці дві пропозиції, як рівнозначні, та прийняти рішення, яке максимально відповідатиме запитам громади і перспективам розвитку міста.