ЩО ВАЖЛИВІШЕ: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧИ «СУБОТНІК» В П’ЯТНИЦЮ?
25.01.2015
![moe-lico_45076204_orig_](/sites/default/files/styles/compressor/160x138/text_images/48efd9c67ad70122db7db2f3d55b669e.jpeg?itok=yDshpRNg)
До участі запрошувались депутати міської ради, а також керівники управлінь міської ради, що є розпорядниками бюджетних коштів.
Але, як виявилось, не всі депутати та посадовці виявили бажання долучатися до впровадження Стратегії розвитку міста: із сорока запрошених депутатів на захід прийшло лише шість, а саме:
Коломієць К.В.,
- Шеремета В.М.,
- Карпенко Т.І.,
- Мельничук В.І.,
- Костюк Ю.В.,
- Загіка В.М.
Представники виконавчих органів міської ради не з’явилися взагалі: за неофіційною інформацією всі вони були на «суботнику», який чомусь відбувався в п’ятницю.
Тому виникає питання: а навіщо було стільки шуміти навколо прийняття Стратегії розвитку міста, залучати сторонніх фахівців, витрачати на її розробку 50 000 гривень, щоб потім навіть не думати її реалізовувати?