ЩО ВАЖЛИВІШЕ: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧИ «СУБОТНІК» В П’ЯТНИЦЮ?

ЩО ВАЖЛИВІШЕ: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧИ «СУБОТНІК» В П’ЯТНИЦЮ?
25.01.2015
moe-lico_45076204_orig_Днями відбулася презентація проекту громадської організації «ПРАВО» «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль». В рамках проекту передбачається впровадити в Хмільнику Стандарт відкритості та прозорості держзакупівель, що є одним з завдань Стратегії розвитку міста до 2020 року.

До участі запрошувались депутати міської ради, а також керівники управлінь міської ради, що є розпорядниками бюджетних коштів.

Але, як виявилось, не всі депутати та посадовці виявили бажання долучатися до впровадження Стратегії розвитку міста: із сорока запрошених депутатів на захід прийшло лише шість, а саме:
Коломієць К.В.,

  • Шеремета В.М.,

  • Карпенко Т.І.,

  • Мельничук В.І.,

  • Костюк Ю.В.,

  • Загіка В.М.


Представники виконавчих органів міської ради не з’явилися взагалі: за неофіційною інформацією всі вони були на «суботнику», який чомусь відбувався в п’ятницю.

Тому виникає питання: а навіщо було стільки шуміти навколо прийняття Стратегії розвитку міста, залучати сторонніх фахівців, витрачати на її розробку 50 000 гривень, щоб потім навіть не думати її реалізовувати?