ЩО ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ ЗА РІК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ? – запрошуємо взяти участь підведені підсумків реалізації проекту

ЩО ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ ЗА РІК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ? – запрошуємо взяти участь підведені підсумків реалізації проекту
07.04.2021
Понад рік в Хмільницькій міській територіальній громаді реалізовувався проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді». Яких результатів вдалося досягти? Чого зробити не вдалося? Що цьому завадило? Які плани на майбутнє?

Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати, доєднавшись до відео конференції, яка відбудеться 8 квітня 2021року об 11.00.

Захід відбудеться онлайн. Всім бажаючим варто перейти за цим посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87094620674?pwd=NW1XajAvSENTalZudUlaVkVFNW51Zz09

Варто зазначити, що протягом 2020-2021 років, в Хмільницькій громаді, реалізовувався проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді». Проект виконувався громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту - посилити спроможність Хмільницької міської територіальної громади вирішувати правові проблеми через розробку та затвердження програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, проведення інформаційних та навчальних заходів, зменшення в локальних НПА кількості факторів, які перешкоджають реалізації прав членів громади, а також започаткування діалогу, за участі всіх зацікавлених сторін.