ТО ЩО Ж, ТЕРПИМО ДАЛІ?

ТО ЩО Ж, ТЕРПИМО ДАЛІ?
09.09.2013vopross67На проекті «Заповіт» з’явився новий матеріал під назвою «Технологія безкарності (господарників) міської ради», який розкриває великі секрети «маденької» політики Хмільника. Пропонуємо матеріал до вашої уваги…


З метою уникнення за всяку ціну відповідальності за скоєні зловживання «високі» керівники міста чітко розуміють, що без залучення покровителів (авторитетних, впливових осіб), які б вплинули на ситуацію, їм не обійтись:
І. І знайшли завуальованим (обманним) шляхом надзвичайно впливових двох братів підприємців, які вживають неймовірних зусиль для залагодження всіх проблем вищевказаних керівників «крутіїв».
ІІ. Одночасно вдалось заручитись підтримкою і місцевих наглядово-правоохоронних органів, в особі їх керівників (як вдячність за виділені земельні ділянки в природно-заповідній зоні поблизу військового санаторія і не тільки; тому і розслідування буде зведене нанівець).
ІІІ. Організували нейтралізацію депутатів бюджетників, особливо охорони здоров’я, освіти та деяких інших, які душею і серцем розуміють всю мерзоту зловживань, але утримуються сказати за це офіційно через суб’єктивні мотиви.
ІV. Підготовлений і запущений секретарем ради маховик компромату та тиску на депутатів, які мають принципову позицію до оцінки відомих фактів.
V. Керівники міста намагаються внести роздор між депутатами.
VІ. І не дивлячись на безпрецедентні провокуючі заходи, більшості, яка підтримує господарників в раді, нащастя, немає і не буде!
Ось факт:
- від 16 до 20 депутатів не підтримують зловживання
- від 3 до 6 підтримують зловживання, враховуючи наближеність та прямий інтерес і вигоду.
- від 7 до 10 утримуються (в основному бюджетники)
- до 5 депутатів ситуативно не з’являються на сесії (від гріха подальше).
Тому напрошується висновок:
Шановні депутати, шановні громадяни міста!
Прикриваючись добрими справами (квітниками, тротуарами, дзвіницею та іншими косметичними питаннями) керівники міста абсолютно нічого не вживають щодо вирішення стратегічних питань розвитку курорту, зокрема:
- повна відсутність інвестицій та створення нових робочих міст
- фактично самоусунулись від процесу підготовки державної програми розвитку курорту і т.д.
То що ж терпімо далі? чи скажемо Ні порушенням і зловживанням перед совістю та Богом.