Школа громадської журналістики – урок №3

Школа громадської журналістики – урок №3
11.11.2011
10 листопада в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих, відбулося третє заняття в Школі громадської журналістики, ініціатором проведення якої виступила громадська організація «ПРАВО», за сприяння добровольця Корпусу Миру США в Україні Річарда Віллануеви.
Третій урок в Школі був присвячений жанрам журналістики. Учасники дізналися що таке інформаційна стаття, фельєтон, аналітична стаття, репортаж, інтерв’ю тощо.

Окремо було акцентовано увагу учасників на написанні інформаційної статті. Під час уроку вони дізналися, що таке «закон перевернутої піраміди», а також навчилися структурувати інформаційні матеріали за цим принципом.

Під час попередніх уроків в рамках Школи, учасники вже дізналися про особливості громадської та професійної журналістики, про джерела інформації, достовірність інформації, а також доступ до інформації про діяльність органів влади, а також мали змогу обговорити плани подальшого навчання в Школі громадської журналістики.

Нагадуємо, що навчатися в Школі виявили бажання 15 осіб, які так чи інакше планують пов’язати своє життя з журналістикою.

В якості тренерів виступили Віталій Дорох та Юлія Шандра.

Фото: