СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКАРІ НАВЧАЛИСЯ ОСНОВАМ ПРАВОЗАХИСТУ

СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКАРІ НАВЧАЛИСЯ ОСНОВАМ ПРАВОЗАХИСТУ
20.09.2012
В хмільницькій районній бібліотеці для дорослих відбулося навчання для сільських бібліотекарів з сіл Вишенька, Лозна, Скаржинці та Соколова. Бібліотеки цих сіл беруть участь в проекті громадської організації «ПРАВО» «Сільським громадам – належний рівень правової допомоги».

Під час навчання були розглянуті питання захисту прав людини, здійснено порівняльний аналіз Загальної декларації прав людини, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Конституції України. Учасники навчання також дізналися про структуру органів державної вдали та місцевого самоврядування в Україні, а також про повноваження цих органів.

Наступний семінар відбудеться через тиждень.

Нагадуємо, що проект «Сільським громадам – належний рівень правової допомоги» реалізується громадською організацією «ПРАВО», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», у співпраці з Хмільницькою райдержадміністрацією, Хмільницької районною радою, Хмільницькою бібліотекою для дорослих, Хмільницькою ОДПІ, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції, а також громадською організацією «Молодіжна Рада».