СПРОБА №2: ДЕПУТАТИ СПРОБУЮТЬ ОБРАТИ СЕКРЕТАРЯ РАДИ ТА ЗАСТУПНИКІВ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

СПРОБА №2: ДЕПУТАТИ СПРОБУЮТЬ ОБРАТИ СЕКРЕТАРЯ РАДИ ТА ЗАСТУПНИКІВ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ
23.11.2015
Poimenne-holosuvannya25 листопада, в середу, депутати знову спробують обрати секретаря міської ради та затвердити заступників міського голови. Для цього міський голова Сергій Редчик скликає позачергову сесію міської ради.

На порядок денний виносяться такі питання:

На розгляд сесії виносяться питання:1 Про складання Присяги депутатом міської ради 7 скликання Гончаренком Олександром Олександровичем
2 Про обрання секретаря міської ради 7 скликання
3 Про затвердження на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
4 Про склад виконавчого комітету міської ради 7 скликання
5 Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради 7 скликання
6 Про внесення змін до рішення 69 сесії міської ради 6 скликання від 12.01.2015р. №1996 “Про бюджет міста Хмільника на 2015 рік” (зі змінами)

Засідання відбудеться в залі засідань міської ради (2 поверх).

Початок – 10.00.

Нагадуємо, що під час першого засідання депутати Хмільницької міської ради не змогли обрати секретаря ради. Відповідно до законодавства міський голова Сергій Редчик вніс на посаду секретаря кандидатуру пана Анатолія Мороза.

Але після проведення таємного голосування виявилося, що за пана Анатолія проголосувало лише 13 депутатів з 18 мінімально необхідних голосів для обрання на посаду секретаря.

Після цього група депутатів запропонувала свою кандидатуру: пані Людмилу Вусатюк. Але й ця кандидатура не задовольнила смаків новообраних депутатів міської ради: за пані Людмилу проголосувало всього 10 депутатів.

Таким чином посада секретаря міської ради залишилася вакантною.