Свято в районній бібліотеці
24.10.2011
![](/sites/default/files/styles/compressor/150x130/text_images/27274264d5f08beb7d6912c4815842d3.jpg?itok=QCesWsaM)
Ця подія стала можливою завдяки успішній участі районної бібліотеки для дорослих у програмі «БІБЛІОМІСТ”.
Участь в заході, який було організовано дружнім колективом бібліотеки, взяли представники міської та районної влади, представники громадських організацій та організацій політичних партій, громадськість міста та району, а також представники ЗМІ.
Програма «Бібліоміст» впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках партнерства з Фундацією Білла та Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерством культури і туризму України.
Фото: