ТЕРИТОРІЯ ХМІЛЬНИКА МОЖЕ ЗБІЛЬШИТИСЯ ЗА РАХУНОК НАВКОЛИШНІХ СІЛ
25.10.2014
![1_1](/sites/default/files/styles/compressor/160x123/text_images/e9950e461624fdf3330fc69886daeae8.jpg?itok=7JJkBqv_)
Як повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника мова, наразі, йде про розвиток курорту в сторону села Голодьки.
Зважаючи на проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та територіального устрою, таке об’єднання територіальних громад може стати цілком реальним.
![1_2](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/ce307cd4806db33b91e3cbd6fc0ecbf9.jpg?itok=S7INcYDp)
Прикрим фактом є те, що такий важливий захід пройшов непоміченим для громадськості міста та району. Не зважаючи на те, що до участі в заході було запрошено депутатський актив міської ради, членів виконкому, депутатів обласної ради, членів курортної та містобудівної рад, членів експертного комітету стратегічного планування економічного розвитку міста, директора ДП «Хмільницька гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», голову районної ради та РДА, Голодьківського сільського голову, начальника Управління Держагентства у Хмільницькому районі, багато запрошених просто не прийшли. Проігнорував це зібрання і міський голова Василь Грушко.