Центр підтримки громадських ініціатив. Відбувся другий тренінг…

Центр підтримки громадських ініціатив. Відбувся другий тренінг…
03.01.2010
25 грудня в Хмільнику, в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Взаємна довіра – стабільний розвиток», відбувся останній тренінг «Написання проектів» для представників територіальних громад міста Хмільника та Хмільницького району.

В якості тренера було запрошено Голову Ради Подільського центру соціальних технологій Оксану Яцюк.

Участь в тренінгу взяли представники раніше сформованої групи, які погодилися в подальшому співпрацювати з громадською організацією «ПРАВО» та стати своєрідною «з’єднуючою ланкою» між новостворюваним Центром та своїми громадами.

На думку розробників проекту, зараз гостро стоїть питання розширення кола потенційних користувачів послуг інформаційно-консультативного центру. Тобто, необхідно надати представникам громадських та владних інститутів, а також ініціативним громадянам базові знання щодо окремих питань. Особи, які мають певну підготовку, в принципі зможуть виконувати роль своєрідного «стержня», навколо якого сконцентруються як активні жителі, так і нові ідеї для нових програм та проектів щодо вирішення місцевих проблем. До речі, людям які пройшли навчання, буде легше надати кваліфіковану консультацію, завдяки вже отриманим базовим знанням. Використовуючи порівняння можна сказати, що перед тим, як випускати газету, людей спочатку необхідно навчити читати...

Проект «Взаємна довіра – стабільний розвиток» став переможцем конкурсу міні-грантів, спрямованого на проведення інформаційних кампаній локальними громадськими організаціями у Вінницькій та Хмельницькій областях, оголошеного Вінницьким обласним комітетом молодіжних організацій, ВОМГО «Наше Поділля», ВММЮО «Скити», ВОГО «Вінницький прес-клуб» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (США)