У Хмільнику презентували проект «Перспективи розвитку громадського контролю у сфері благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі»

У Хмільнику презентували проект «Перспективи розвитку громадського контролю у сфері благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі»
19.12.2010
Спільний проект громадської організації «ПРАВО» та Хмільницької РДА (Вінницької області), за підтримки міжнародного фонду «Відродження», «Перспективи розвитку громадського контролю у сфері благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі» поступово крокує до своєї реалізації. Нещодавно проект було презентовано представникам міської та районної влади, активній громадськості та представникам ЗМІ у залі засідань Хмільницької райдержадміністрації.

На початку презентації голова ГО «ПРАВО» Віталій Дорох наголосив на тому, що згідно ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» міські, сільські та селищні ради мають повноваження затверджувати місцеві програми та заходи щодо благоустрою населених пунктів, а також затверджувати правила благоустрою територій населених пунктів.

Задля покращення благоустрою у населених пунктах і залучення громадськості до активного контролю у цій сфері, спільний проект ГО «ПРАВО» та Хмільницької РДА, передбачає тісну співпрацю із громадянами. А саме роз’яснення, обговорення, моніторинг та інші, не менш вагомі, дії, щоб громадські інспектори благоустрою могли контролювати та покращувати його стан у своєму населеному пункті.

Отримавши інформацію щодо проекту, присутні схвалили таку ідею, адже проблема благоустрою хвилює громадян не лише у Вінницькій області, а й на території всієї України. Проте вирішити її можна завдяки активній, цілеспрямованій та результативній праці, а також бажанню жити в чистому, охайному населеному пункті.