УВАГА! ПРОЕКТ «ЗАПОВІТ» РОЗШУКУЄ ЗЛОЧИНЦІВ!

УВАГА! ПРОЕКТ «ЗАПОВІТ» РОЗШУКУЄ ЗЛОЧИНЦІВ!
18.11.2013
uvagaНа сайті проекту «Заповіт» з’явився новий матеріал, який закликає хмільничан бути пильними, зважаючи на ситуацію, що склалася в місті. Далі – мовою оригіналу:

Шановні хмільничани. Змушені попередити вас, що на теренах нашого міста орудує організоване злочинне угрупування. На даний час проводяться оперативні заходи по виявленню та затриманню ватажків банди. Просимо всіх бути надзвичайно обачливими та обережними, та при виявленні членів ОЗУ не намагатись самостійно їх затримати, натомість відразу повідомити про них міську владу.
За оперативною інформацією ватажком банди є чоловік віком 55 років, щільної статури, обличчя кругле, ніс картоплиною. Відкликається на ім’я Вася. Псевдонім – “пильщик”, здобутий через хворобливу звичку масово вирізати дерева. Бурхливо реагує на слова “відкат”, ”дотація”, ”мовчан”.


A1Q


Серед основних рис характеру слід відмітити підлість, підступність, мстивість та брехливість. Інтелект слабкий. Дуже любить худобу, так, що часто плутає з нею людей. Спритно змінює політичну приналежність, швидко адаптуючись до нової влади. Полюбляє їздити дорогими мотоциклами, а останнім часом захоплюється фотографією з далекої відстані.
Характер основних злочинів: є підозра, що, користуючись візуальною схожістю з міським головою Хмільника, “Пильщик”, в час, коли Грушко В.П. набирається сил на курортах Анталії, ввівши в оману працівників міської ради, проникає в кабінет міського голови та, діючи з метою швидкої наживи, вчиняє ряд важких злочинів проти жителів міста Хмільника. Він швидко входить в образ міського голови, щиро віруючи, що він ним і є. В цей час змушує всіх виконувати безглузді накази та називати його “мером”.
За оперативною інформацією в “пильщика” є “подільник”, невизначеного віку юнак кавказької зовнішності. Відгукується на ім’я “Петя”. Погоняло – “юрист-аферист”, заслужено здобуте за часів бурхливої попередньої діяльності. Найактивніша пора злочинної діяльності – липень. Характер підлий, брехливий, нахабний.

A2Q
Серед особливих звичок помічено бажання плювати в чужі чашки та колотити чай пальцем. Також проявляє непереможне бажання знущатись та принижувати всіх, з ким контактує, а особливо це стосується педагогів. Швидше за все, що, як і пахан “пильщик”, користуючись схожістю з секретарем Хмільницької міської ради, в той час, коли Дреженков П.О. з робочим візитом з дружиною їздить у Польщу або Беларусь, “юрист-аферист” проникає до кабінету секретаря ради, де, виступаючи в ролі “мозку” операцій, разом з “пильщиком” розробляють плани по швидкому та повному розграбунку Хмільника.
Основний удар злочинного угрупування припадає на дерибан землі та бюджетних коштів. Дивним чином, без відома міського голови Василя Грушка та секретаря ради Петра Дреженкова, можливо використовуючи гіпноз чи інші засоби впливу, користуючись продажністю та слабкістю переважної частини депутатів міської ради угрупуванню вдалось здійснити ряд невиправних злочинів. Розкрадено землю промислової зони, знищено стратегію розвитку міста як передового міжнародного курорту, доведені до банкрутства комунальні підприємства міста, хаотично забудований центр міста незаконними спорудами, майже рік жителі багатоповерхівок живуть без ліфтів, масово та цинічно підробляються рішення міської ради та інші документи, надмірно завищена ціна на неякісні дорожні ремонтні роботи, укладання тротуарної плитки, ремонт чотирьох фортепіано, огорожі кладовища, намагання за безцінь відчужити об'єкти комунальної власності та інше. Роздерибанивши всю існуючу в місті землю включно з рекреаційною, злочинці не зупиняються. Задля легкої наживи, нехтуючи будь-якими принципами моральності, вони почали відбирати землю в малозахищених людей, доводячи їх до відчаю. У простих хмільничан знищена довіра до влади міста та держави. Їх потрібно зупинити!

Правоохоронні органи вже виявили та підтвердили більшість зі вказаних злочинів, та визнали, що у Хмільницькій міській раді діє злочинне угрупування, яке систематично порушує Закони, але самих злочинців досі не затримано. Всі хмільничани мусять не залишатись байдужими та допомогти виявити бандитів, адже вони завдають непоправної шкоди нашому місту, а в першу чергу чесному міському голові Василю Грушку та порядному секретарю ради Петру Дреженкову.