УВАГА! В ХМІЛЬНИКУ ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ
23.12.2014
![13](/sites/default/files/styles/compressor/160x105/text_images/e4d7505d0b4dd88b6ff25a475f91b495.jpg?itok=HHKAK3XP)
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
За погодженням з ініціативою групою заяви приймає Наталія Мазур - завідувач сектору з питань внутрішньої політики міської ради (каб.409, тел.: 2-23-18).
Заяви приймаються до 9 лютого 2015 року.
Установчі збори відбудуться 19 лютого 2015 року.
Контактна особа: Віталій Дорох, тел.: 067 425 84 95.
Для довідки:
Під інститутами громадянського суспільства слід розуміти громадські організації, професійні та творчі спілки, організації роботодавців, благодійні і релігійні організації, органи самоорганізації населення, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства.