В 2014 РОЦІ ХМІЛЬНИЧАНИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 7000 ГРИВЕНЬ ДО МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ У ВИГЛЯДІ ШТРАФІВ

В 2014 РОЦІ ХМІЛЬНИЧАНИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 7000 ГРИВЕНЬ ДО МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ У ВИГЛЯДІ ШТРАФІВ
16.06.2015
завантаження (1)Про це поінформував заступник міського голови, голова адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради Сергій П’ятківський.
Загалом впродовж 2014 року проведено 20 засідань комісії, у ході яких розглянуто 62 справи щодо порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил торгівлі на ринках, доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб тощо.

За п’ять місяців 2015 року адмінкомісією було проведено 13 засідань та винесено 36 постанов про накладення адміністративного стягнення на хмільничан-порушників.

З накладених адмінкомісією штрафів станом на 10.06.2015р. добровільно сплачено і примусово стягнуто до міського бюджету всього лиш 1518,92 грн. Для порівняння - у 2014 році накладено штрафів на загальну суму 7021 грн.

Для довідки:

Адміністративна комісія – це колегіальний орган, що покликаний контролювати на громадських засадах дотримання норм Кодексу України про адміністративні правопорушення, працює на громадських засадах і складається з осіб, котрі вболівають за дотримання жителями міста правил благоустрою, торгівлі.
Розгляд і вирішення справ в адміністративній комісії сприяє вихованню громадян у дусі неухильного додержання законів, правил співжиття й чесного ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобіганню вчиненню нових правопорушень.