В БАРСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «ПРАВА ЛЮДИНИ» ДЛЯ МОЛОДІ
14.12.2018
В Барському коледжі транспорту і будівництва відбувся тренінг для молоді «Вступ до прав людини». В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Під час тренінгу учасники обговорили Загальну декларацію прав людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини, а також дотримання прав людини в сучасній Україні.
По закінченню навчання Віталій Дорох та директор коледжу Йосип Кібітлевський домовилися про створення в коледжі Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Незабаром буде підготовлено відповідний пакет документів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/19dafbced101aca81642668cafe67be4.jpg?itok=lkeY0Wzx)
Під час тренінгу учасники обговорили Загальну декларацію прав людини, національні та міжнародні механізми захисту прав людини, а також дотримання прав людини в сучасній Україні.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/c04952d5c62a378481d63f450095e01d.jpg?itok=un3YCcNT)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/dec1611898aae8bc8e2b8e505036272a.jpg?itok=ggf_-4Da)
По закінченню навчання Віталій Дорох та директор коледжу Йосип Кібітлевський домовилися про створення в коледжі Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Незабаром буде підготовлено відповідний пакет документів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/408x306/text_images/4c4456166374e79a80b7ad63360838e2.jpg?itok=MjpzLtd_)