В Голодьках встановлено своєрідний футбольний рекорд

В Голодьках встановлено своєрідний футбольний рекорд
08.09.2011
Найстаршому учаснику товариської зустрічі сільських ветеранських команд виповнилося 71 рік!!!

28 серпня 2011 року, на стадіоні села Голодьки відбулася товариська зустріч по футболу між ветеранськими командами сіл Широка Гребля та Голодьки. Ініціаторами та організаторами матчу виступили Антон Григорович Кащеєв та Володимир Володимирович Ткач.

На зелений газон вийшли футболісти, які входили до складу сільських команд Голодьок та Широкої Греблі ще у сімдесяті роки – найстаршому з учасників Степану Мельнику на момент зустрічі виповнився 71 рік!!!

Зустріч проходила в дружній, хоча й напруженій атмосфері. Після двох таймів суддя, в якості якого виступив Лободзінський Анатолій Іванович, зафіксував рахунок 4:4.

Після футбольної зустрічі відбулося спілкування в дружній невимушеній обстановці під час якого учасники пригадали минулі футбольні баталії в яких їм довелося брати участь.

Такі зустрічі вже стали традиційними. На думку організаторів подібні заходи дозволяють залучити людей старшого віку до культурного життя своїх громад, а також формують в молодого покоління позитивне ставлення до здорового способу життя

Організатори висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до організації та проведення футбольної зустрічі, а особливо підприємцям - вихідцям з села Голодьки, - Олександру Білашу та Михайлу Миронюку.