В ГРУДНІ ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАЄ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО

В ГРУДНІ ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАЄ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО
13.11.2023
Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA знову завітає до Хмільника! В нашому місті, ювілейний 20 Фестиваль, триватиме з 11 по 17 грудня.

Заходи Фестивалю відбуватимуться в гуманітарному хабі «Мурашник».

Регіональним партнером Фестивалю є громадська організація «ПРАВО».

Під час фестивальних показів можна буде побачити такі фільми:

  • Нескорений Херсон / Устин Данчук / Україна / 2023 / 72 хв."

  • В Україні / In Ukraine / Томаш Волський, Пьотр Павлус / Tomasz Wolski, Piotr Pawlus / Польща, Германія / Poland, Germany / 2023 / 82 хв.

  • Вбивство Журналіста / The Killing of a Journalist / Метт Сарнецкі / Matt Sarnecki / Данія, Чехія, США / Denmark, Czech Republic, USA / 2022 / 100 хв.

  • Гості з Харкова / Guests from Kharkiv / Галина Лаврінець / Halyna Lavrinets / Україна / Ukraine / 2023 / 20 хв.

  • Під крилом ночі / Under the Wing of a Night / Леся Дяк / Lesia Diak / Україна / Ukraine / 2023 / 20 хв.

  • 89 днів / 89 Days / Павло Дорогой / Pavlo Dorohoi / Україна / Ukraine / 2023 / 20 хв.

  • Прокидаючись у тиші / waking up in silence / Міла Жлуктенко, Даніель Асаді Фаезі / Mila Zhluktenko, Daniel Asadi Faezi / Німеччина, Україна / Germany, Ukraine / 2023 / 17 хв.


Після кожного перегляду фільмів заплановано проведення дискусій та обговорень. Окрім цього в рамках Фестивалю заплановано проведення тренінгів на правозахисну тематику.

https://www.youtube.com/watch?v=Th685RXuR5Q

Для довідки:

Фільми Мандрівного Docudays UA — це правдиве й важливе кіно про актуальні виклики сьогодення: перемогу правосуддя, екологічні проблеми, збереження культурної спадщини. Покази фільмів та обговорення відбуватимуться у кінотеатрах, будинках культури, школах та вищих навчальних закладах, кіноклубах і креативних просторах, книгарнях, бібліотеках, а також установах пенітенціарної системи.

Центральна тема 20 Docudays UA — «Образ майбутнього» — це те, що нам варто уявляти і починати втілювати вже зараз. Це розмова про справедливість — невідворотнє покарання винних у воєнних злочинах, документування свідчень їхніх жертв і руйнувань. Про те, як давати раду травмам, зберегти та донести до наступних поколінь пам’ять про загиблих на цій війні рідних і друзів. Про відбудову після нашої перемоги — без пластикових лебедів і розфарбованих шин на газонах і дитячих майданчиках від ОСББ. Про те, як по-справжньому модернізувати наші міста, містечка та села, зробити їх красивими й зручними, сучасними, доступними, орієнтованими на пішоходів — старих і малих, і покалічених війною. Це розмова про те, як очистити наші води й землі від забруднень і мін, які нам у великій кількості залишають окупанти.

Контактна особа:

Віталій Дорох

067 425 84 95