В ХМІЛЬНИКУ 8 ДІТЕЙ ВТРАТИЛО СВІДОМІСТЬ ПІД ЧАС УРОЧИСТОЇ ЛІНІЙКИ
02.09.2015
![yak-namalyuvati-znak](/sites/default/files/styles/compressor/159x160/text_images/0b05e1d4b3bdda449c0a4a31b1c65af6.jpg?itok=Bf4E53r-)
Не зважаючи на те, що діти втрачали свідомість і їм надавали невідкладну допомогу, адміністрація школи навіть не думала припиняти урочистості.
Лише коли батьки висловили своє невдоволення присутньому на лінійці міському голові Василю Грушку та директору школи – заходи припинили і дітей відпустили до класів. Дітей, які втратили свідомість – відправили додому.
Напевно варто звернути увагу на такі обставини управлінню освіти Хмільницької міської ради, щоб подібні ситуації не повторювалися. Звичайно, потрібно дотримуватися традицій, але не за рахунок здоров’я та життя дітей.