В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВІДСТОРОНИТИ ВІД ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ
31.12.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/e0f121018be5659356b4c21234079e54.png?itok=kPyWnuSK)
В своєму зверненні депутати стверджують, що пан Юрій Костюк, 30 грудня, близько 23.00, перебуваючи в нетверезому стані, керував власним автомобілем.
Варто зазначити, що в соціальних мережах активно розповсюджується відео, на якому працівники поліції справді зупинили авто пана Костюка та запропонували йому пройти тест на алкогольне сп’яніння. Юрій Костюк відмовився проходити тест на місці, а також відмовився їхати для його проходження в лікарню. Про що працівником поліції було складено протокол, який пан Юрій відмовився підписати.
Також депутати вважають, що пан Юрій Костюк погрожував підлеглим працівникам звільненням з роботи, якщо відео, що було відзняте ввечері 30 грудня, потрапить в засоби масової інформації.
Наразі депутатське звернення підписало 18 депутатів. Саме звернення вже передано міському голові Сергію Редчику.
![Scan](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/3ccfa14f357b971925869314faf5282c.jpg?itok=LnRDyDrr)
![Scan0001](/sites/default/files/styles/compressor/453x640/text_images/017a5693f21befd1f17c5a27bdf24e83.jpg?itok=vyhzuUd8)