В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗАТВЕРДИЛИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ МІСТА НЕ ЧИТАЮЧИ САМ ДОКУМЕНТ…
27.09.2014
![moe-lico_45076204_orig_](/sites/default/files/styles/compressor/160x138/text_images/48efd9c67ad70122db7db2f3d55b669e.jpeg?itok=yDshpRNg)
![сесыя 008](/sites/default/files/styles/compressor/480x640/text_images/1839479b861ab4f4dd6d10f93ba7185f.jpg?itok=9Ub6ef91)
![сесыя 009](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/799320e7972d38da5286b897d60b8a81.jpg?itok=dzD6VHal)
Презентацію документу Стратегії підготували експерти, які впродовж 1,5 року працювали над її написанням – це Ірина Лех та Віктор Карамушка. Вони довго розповідали міському голові, депутатам та усім присутнім (здебільшого це були старшокласники міських шкіл) про пріоритетні галузі в місті, які, за умови вкладення в них великих інвестицій, мають можливість вивести місто на умовно вищий щабель розвитку та покращать рівень життя його мешканців.
![сесыя 012](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/bf2c41bbe425d58f8093924bea659f3d.jpg?itok=RYVpTo5n)
![сесыя 014](/sites/default/files/styles/compressor/480x640/text_images/f14e36fcbbbb87795362c49aeaf73fb3.jpg?itok=tYUrSU9V)
Слухаючи перспективи розвитку Хмільника практично всі депутати схвально кивали, але ж коли прийшов час голосування, слово взяв міський голова та висловив занепокоєння тим, що не всі депутати приймали активну участь в розробці Стратегії. А ще він попросив підняти руки тим, хто дійсно прочитав даний документ. І виявилось, що таких народних обранців було всього лише 5-6 осіб. Проте, незважаючи на пропозицію депутата міської ради Володимира Мельничука відтермінувати голосування до наступної сесії, за Стратегію все ж було проголосовано – 24 «за» та 1 «утримався» (В.Мельничук).
Постає питання: як докотились до такого депутати міської ради? Вони голосують за документ, який буде орієнтиром в роботі на наступні 6 років, але навіть не знають його змісту – хіба таке допустимо?