В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛІЦІЇ

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛІЦІЇ
08.11.2017
Нещодавно в Хмільнику відбулося громадське обговорення Порядку оприлюднення інформації про діяльність Хмільницького відділення поліції.

Цей документ прописує процедурні питання підготовки та оприлюднення щорічного звіту про діяльність Хмільницького відділення поліції, оприлюднення статистичних та аналітичних даних про вжиті заходи щодо виявлення, запобігання та припинення порушень публічного порядку, проведення відкритих зустрічей із представниками органу місцевого самоврядування, інформування громадськості про стан правопорядку, а також заходи, що вживаються для попередження правопорушень у місті.



Згідно із його основними положеннями Хмільницьке відділення щорічно звітуватиме про свою діяльність на офіційному веб-сайті міста, на офіційному веб-порталі Хмільницького ВП та офіційній сторінці відділення поліції у мережі Фейсбук. Також в обов’язковому порядку звітна інформація буде опублікована в інформаційному бюлетені Хмільницької міської ради «Моє місто – ХМІЛЬНИК».

Важливо, що Порядок календарно обумовлює системну роботу працівників поліції щодо регулярного оприлюднення на офіційному веб-сайті міста, в інформаційному бюлетені міської ради «Моє місто –ХМІЛЬНИК» статистичних та аналітичних даних, інформування громадськості про стан правопорядку в місті, а також проведення відкритих зустрічей із представниками міської ради не менш одного разу на два місяці.



Принагідно зауважимо, що це громадське обговорення відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Використано матеріал з Офіційного сайту міста Хмільника