В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО ПРАВА ДИТИНИ В ЗМІ
17.10.2013
![t4](/sites/default/files/styles/compressor/150x115/text_images/b7bd39c6f006dea5149cbc629a9454a6.jpg?itok=T_UCTe5l)
Протягом трьох днів учасники аналізували міжнародні на українські документи у сфері Прав Дитини, ознайомилися з рішеннями ЄСПЛ, які стосувалися порушень Прав Дитини, визначали проблеми, які потребують висвітлення в засобах масової інформації та їх наповнення. Також отримали навички планування інформаційних кампаній.
Найцікавішою і найпотрібнішою в анкетах оцінки учасники визначили сесію «Матеріали ЗМІ крізь окуляри Прав Дитини», під час якої вони аналізували статті і дописи в блогах про дітей і визначали, як би вони написали ці матеріали тепер, отримавши на тренінгу нові знання, що змінили б, в кого взяли б коментар, як розмовляли б з дитиною, чи друкували б фото дитини .
![t1](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/9cd42751ca1d617b73da3412c6bc6cdb.jpg?itok=m3N347U7)
На тренінгу були сплановані теми і план проведення майбутніх прес-турів, а загалом учасники вважають, що тепер їх статті про дітей стануть якіснішими. Також вони на практиці зможуть допомогти іншим людям (друзям, знайомим та ін.), які потребуватимуть вирішення проблем з захистом Прав Дитини.
![t3](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/dc902e4f0b638d0170b93a6e49445ca8.jpg?itok=NC6ZR6W-)
Тренінг відбувся у місті Хмільнику Вінницької області за підтримки Відділу Преси, Освіти та Культури Посольства США в Україні.
![t6](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/730a1c6a9285ea7081ac919cf38bd9ab.jpg?itok=kXoF4RjV)
Інформаційну підтримку в проведенні тренінгу надали офіс ЮНІСЕФ в Україні, міжнародний жіночий правозахисний центр Ла-Страда Україна, Данська Рада у справах біженців, Міжнародна Амністія, Жіночий Консорціум, програма Розуміємо права людини та громадська організація «ПРАВО».
![t2](/sites/default/files/styles/compressor/640x427/text_images/5f6024442a9c06c066870634d1278fcc.jpg?itok=_Jj-0HH8)