В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
05.07.2019
В конференц-залі міської ради відбувся тренінг на тему «Децентралізація влади в Україні як механізм розвитку громад». Участь в заході взяли посадові особи виконавчих органів міської ради, члени громадської ради при виконавчому комітеті, представники громадськості з міста Хмільника та села Соколови, яке входить до Хмільницької ОТГ.
В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
На початку заходу учасники мали можливість попрацювати в робочих групах, де обговорювали причини, що спонукали до проведення реформи місцевого самоврядування в Україні.
Після презентації результатів напрацювань учасники мали можливість подискутувати щодо особливостей здійснення місцевого самоврядування на рівні села, району та області.
Наступним етапом навчання була міні-лекція про історію спроб проведення реформи місцевого самоврядування, про причини, які спонукали до її проведення, про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також про Методику формування спроможних громад та Перспективний план.
По завершенню експерти організації відповіли на питання учасників.
Навчання відбулося з ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради та за організаційного сприяння виконавчого комітету міської ради. За задумом, у другому півріччі 2019 року планується проведення циклу тематичних навчань для посадових осіб місцевого самоврядування та громадських активістів з актуальних питань розвитку громади.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x413/text_images/ea31da158dc6f5b1e5ade24658517cdf.jpg?itok=ko6ijUMh)
В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x448/text_images/b024c64aaa04fb3b7e7dc0fe1d1fe579.jpg?itok=L2_b3WHs)
На початку заходу учасники мали можливість попрацювати в робочих групах, де обговорювали причини, що спонукали до проведення реформи місцевого самоврядування в Україні.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/34d62bdd3a67a80a515d209b494cbcbf.jpg?itok=9xswLhXj)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x424/text_images/fc074d432ccd679fcca1d72afca38d63.jpg?itok=j5H-AZlH)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x417/text_images/bb76d122d844fd6df3161f58c3804b23.jpg?itok=gozq8gjU)
Після презентації результатів напрацювань учасники мали можливість подискутувати щодо особливостей здійснення місцевого самоврядування на рівні села, району та області.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/90c18024657cb3d1bad390ab2ec2b2e3.jpg?itok=0pGuofzh)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/11313457fe12914224ef4e17e3c01f94.jpg?itok=eV8T7L8p)
Наступним етапом навчання була міні-лекція про історію спроб проведення реформи місцевого самоврядування, про причини, які спонукали до її проведення, про Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також про Методику формування спроможних громад та Перспективний план.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x354/text_images/570a6efc8782704387927c768492595d.jpg?itok=Us2FW2ZZ)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x383/text_images/f8f245d848e8342d6aef2c3b85a8181c.jpg?itok=dq8Qo2_N)
По завершенню експерти організації відповіли на питання учасників.
Навчання відбулося з ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради та за організаційного сприяння виконавчого комітету міської ради. За задумом, у другому півріччі 2019 року планується проведення циклу тематичних навчань для посадових осіб місцевого самоврядування та громадських активістів з актуальних питань розвитку громади.