В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД
10.06.2015
Strategichne-upravlinnya-v-shkoliЯк відомо зараз в Україні триває процес реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Набрав чинності закон про добровільне об’єднання громад, на Вінниччині вже розроблено проект Перспективного плану формування громад.

Але вже на цьому етапі громади стикнулися з багатьма викликами та питаннями: скільки громад має бути в Хмільницькому районі? Чи вдасться забезпечити розвиток курорту Державного значення, яким є території Хмільника? Що чекає на громади які не захочуть об’єднуватися і які наслідки це матиме для інших громад?

Відповідь на ці та інші питання спробують знайти учасники дискусії, яка відбудеться 12 червня 2015 року в залі засідань Хмільницької міської ради.

До участі в заході запрошено представників органів влади міста та району, депутатів обласної ради, представників засобів масової інформації та громадськості.

Захід відбудеться 12 червня 2015 року, в залі засідань Хмільницької міської ради (2 поверх).

Початок о 14.30.

Контактна особа – Віталій Дорох.

067 425 84 95.

doroh-hm@yandex.ru

Для довідки:

Захід відбудеться в рамках Польсько-Українського проекту «Клуби громадського діалогу», що виконується спільно Щецинським регіональним центром Фундації розвитку місцевої демократії (Польща) та Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (Україна), за фінансової підтримки Міністерства Закордонних справ Республіки Польща.

Ініціатором проведення заходу виступає громадська організація «ПРАВО», в партнерстві з депутатською групою Хмільницької міської ради «Громадянська варта».