В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
14.04.2014
загруженноеВ Хмільнику, в травні, відбудеться захід, під час якого учасники говоритимуть про реформу місцевого самоврядування. Чому саме в Хмільнику? Тому що Хмільник став одним з 10 міст України, які беруть участь в польсько-українському проекті «Суспілький капітал для українського самоврядування».

11-13 квітня в Черкасах відбулася триденна нарада, метою якої було загальне планування, створення основи координації в процесі роботи проекту, методична підготовка експертних команд. Участь в заході взяли експерти та активісти провідних громадських організацій різних регіонів України, практики місцевого самоврядування, громадські активісти, журналісти, які активно працюють для розвитку своїх територіальних громад і регіонів. Також з української сторони участь в заході взяв радник міністра Мінрегіону, експерта з діяльності органів місцевого самоврядування в Україні Юрій Ганущак.

1397467435_1

Хмільник представляв керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

З польської сторони участь в заході взяли Пшемислав Фенрих (керівник польської Фундації розвитку місцевої демократії, Щетинський регіон), Владимир Пузина (колишній депутат Польського сейму) і Роберт Крупович (представник Західно-Поморського воєводства).

10251987_745765312130954_5017952085600799588_n

Для довідки: Головною метою проекту є підтримка демократичних середовищ в малих та середніх містах України - всього 10 міст з різних регіонів – і розбудова громадського сприяння здійсненню реформи місцевого самоврядування.

Ініціатори здійснення проекту розглядають реформу місцевого самоврядування, як запоруку забезпечення можливостей поступового розвитку для українських територіальних громад та всього українського суспільства.

1397467456_s-2

Ініціатори проекту мають намір підтримувати зв’язок із ключовими розробниками «Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» та інших ініціатив стосовно реформування і діяльності місцевого самоврядування, в тому числі й членами профільного комітету Верховної Ради України, яким будуть надані підсумкові звіти за виконанням проекту.

Проект виконується спільно Щецинським регіональним центром Фундації розвитку місцвої демократії (FRDL) та МГО «Інститут демократії імені Пилипа Орлика» (Центральноукраїнський регіональний центр, Черкаси) за фінансової підтримки Міністерства Закордонних справ Республіки Польща.