В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКА РАДА РЕКОМЕНДУВАЛА ВИКОНКОМУ ЗАВЕРШИТИ ДЕКОМУНІЗАЦІЮ В МІСТІ

В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКА РАДА РЕКОМЕНДУВАЛА ВИКОНКОМУ ЗАВЕРШИТИ ДЕКОМУНІЗАЦІЮ В МІСТІ
08.12.2017
Сьогодні відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради.

Під час засідання члени громадської ради розглянули низку питань, зокрема, що стосувалося доведення до логічного завершення декомунізації в місті. Як зазначалося під час обговорення, в місті залишилося багато об'єктів, які містять символіку радянської доби.Зважаючи на це, члени громадської ради рекомендували виконкому ініціювати розширення засідання комісії з найменування/перейменування об’єктів власності. За участі широких кіл громадськості. За задумом, під час розширеного засідання, учасникам буде презентовано «залишки радянської доби» та розроблено план дій щодо їх ліквідації.Також громадська рада рекомендувала виконавчому комітету затвердити наступні проекти рішень:

  • Про затвердження Порядку оприлюднення інформації про діяльність Хмільницького ВП. – рекомендувати затвердити проект рішення;

  • Про затвердження складу лекторської групи – рекомендувати видати розпорядження;

  • Про призначення на посаду громадських інспекторів з благоустрою – рекомендувати затвердити проект рішення;
Окремо членами громадської ради було обговорено питання доступності об’єктів благоустрою, установ та організацій міста для осіб з інвалідністю. Було вирішено рекомендувати виконавчому комітету провести розширене засідання комітету з доступності, на яке запросити членів громадської ради та громадськість.Варто зазначити, що всі рішення було підтримано одноголосно.