В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПАТРУЛЮВАННЯ З ПОЛІЦІЄЮ

В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКІСТЬ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПАТРУЛЮВАННЯ З ПОЛІЦІЄЮ
07.12.2017
Нещодавно кандидати на посаду громадського інспектора благоустрою території міста Хмільника взяли участь в спільному патрулюванні з працівником поліції.

Під час патрулювання було обстежено територію міста на дотримання різними суб’єктами Правил благоустрою території міста, проаналізовано конкретні ситуації можливого порушення Правил, зроблено попередження громадянам та суб’єктам господарювання щодо недопущення правопорушень в сфері благоустрою тощо.

Пропонуємо маленький фото звіт з місця подій:

Принагідно зауважимо, що спільне патрулювання відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.