В ХМІЛЬНИКУ КАНДИДАТИ НА ПОСАДУ ГРОМАДСЬКИХ ІНСПЕКТОРІВ ВЧИЛИСЯ СКЛАДАТИ ПРОТОКОЛИ
30.10.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x188/text_images/6e1d685db11294c6b8fa81f431f079fb.jpg?itok=jOpuJ4ci)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/aa37ce73b4bbb97a7312ff141716dc8c.jpg?itok=Qfin7oIS)
Участь в навчанні взяла секретар адміністративної комісії пані Інна Литвиненко, член адміністративної комісії пані Олена Черній, а також заступник начальника Хмільницького ВП пан Олександр Рибак.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/046a6284c9b81c44d652ad5173c2386b.jpg?itok=CUBlXCBf)
Під час навчання було розглянуто основні засади Адміністративного кодексу, зокрема, що стосується повноважень адміністративної комісії, що діє при виконавчому комітеті міської ради.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/2b8dcfcb811516534266d8584bec85a4.jpg?itok=c_PNDjqP)
Окремо було розглянуто питання складання протоколу про адміністративне правопорушення: майбутні громадські інспектори мали змогу попрактикуватися в складанні протоколів, реагуючи на конкретні приклади порушення Правил благоустрою території міста Хмільника.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/9ecb817751b5e37f7f7569262923c8e3.jpg?itok=83AOIRvy)
Для довідки:
Навчання відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.