В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ СТАТИСЯ ПІДТОПЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
28.08.2016
![822832_640](/sites/default/files/styles/compressor/314x235/text_images/5f6cb2f93d273168e5bcc92a5ff991d6.jpg?itok=pXzlRazI)
Таке припущення зробив голова Хмільницької міської громадської організації «Громада рибалок Хмільника» пан Валерій Гавадзюк. На даний момент дерев'яні елементи шандор на міському водоймищі річки Хвоса згнили і в будь-яку хвилину можуть спричинити прориви і розтікання води ставка, що в свою чергу загрожує підтопленням житлових будинків мешканців, що знаходяться вниз за течією річки Хвоса.
![14101943_791853767618419_185717381_n](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/46e134e0ef596e218aa0dca29908772e.jpg?itok=zORYSueg)
Пан Валерій звернувся до депутата міської ради пана Юрія Шевченка з проханням посприяти у вирішенні проблеми технічного стану шандор. Наразі підготовлено відповідне депутатське звернення та направлено його на розгляд міському голові. Сподіваємося, що реакція на звернення не забариться, що унеможливить виникнення критичної ситуації.